Drzwi wewnątrzklatkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnątrzklatkowe – do mieszkań, które są trwałe i estetyczne wizualnie. Sprawdzą się doskonale jako zabezpieczenie i ochrona wnętrza budynku przed hałasem oraz utratą ciepła.

 

Dostępni producenci:

 

GoldDoor

Rama skrzydła wykonana została z drewna iglastego, wzmocniona profilem aluminiowym. Skrzydło zostało wypełnione płytą dźwiękochłonną ISOREL, oklejone frezowaną płytą MDF i pokryte folią PVC

 

Znalezione obrazy dla zapytania barański logo

 

http://www.baranskidrzwi.pl/glowna.php?id=klatkowe&typ=klatkowe&expanddiv=none&n=klatkowe

Drzwi ramowo-płycinowe, ościeżnica i ramiak skrzydła wykonane są z drewna klejonego, warstwowego i oklejane naturalnym obłogiem z drewna. Grubość skrzydła 55 mm, ościeżnica stała 90×50 mm, próg drewniany montowany między ościeżnicą o gr. 28 mm z uszczelką

 

KMT Producent drzwi stalowych

 

http://kmt.com.pl/pl/produkty/drzwi-wejsciowe/drzwi-stalowe/kmt-classic-klasy-2/

Drzwi stalowe przeznaczone do zastosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz do domów jednorodzinnych. Linia skierowana do klientów, dla których drzwi poza przypisaną im funkcjonalnością stanowią bardzo ważny element dekoracyjny.Skrzydło wyposażone jest w zamek podstawowy klasy 4 oraz zamek dodatkowy klasy 4. Ponadto w wyposażeniu standardowym znajdują się trzy bolce antywyważeniowe, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wikęd logo

http://wiked.pl/drzwi.php#technologiadrzwi

Linia drzwi stalowych NORMAL, przeznaczona jest do stosowania jako drzwi wejściowe – wewnątrzklatkowe. Wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu statyki i termiki. Cechujące się trwałością ,estetyką  i funkcjonalnością.

 

 Erkado Logo

http://erkado.pl/?ch_drzwi=herse

Drzwi HERSE SET przeznaczone są do budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej jako drzwi wewnętrzne wejściowe.Skrzydło HERSE z ościeżnicą stałą i progiem ze stali nierdzewnej, dębowym, aluminiowym, oraz uszczelką opadającą posiada izolacyjność akustyczną na poziomie Rw = 32 dB.

 

Drzwi i Okna | POL-SKONE

Drzwi z ościeżnicą drewnianą lub metalową. Skrzydło zbudowane z ramiaka drewnianego, obłożone dwiema płytami HDF. Wypełnienie stanowi płyta otworowana, opcjonalnie płyta pełna lub specjalna konstrukcja POL-SKONE (wersja 37 dB). Nominalna grubość skrzydła 46 mm.