Rolety Rzymskie

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie są najbardziej luksusowymi dekoracjami okiennymi. Eleganckie tkaniny oraz ręczne szycie sprawiają, że produkt ten potrafi zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów i nadać pomieszczeniu niepowtarzalny, wyjątkowy charakter. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką

gamę kolorów i struktur tkanin.

Posiadamy trzy systemy rolet rzymskich: system sznurkowy, system kasetowy STANDARD oraz nasz najnowszy produkt: system TOP-DOWN (GÓRA-DÓŁ), pozwalający wykonać dwa rodzaje rolet.

Opcje dodatkowe:
- sterowanie za pomocą silnika
- zachowanie fałd rolety przy rolecie całkowicie opuszczonej
- rolety rzymskie do okien uchylnych i dachowych
- wykończenie górne i dolne rolety w różnych kształtach
- łączenie różnych kolorów materiałów ze sobą
- rolety dostosowane do montażu w wykuszu: 2 rolety obok siebie obsługiwane jednym mechanizmem

W każdym z systemów roletę można wykonać na różne sposoby: pierwszy rodzaj to roleta rzymska z pionowymi przezroczystymi taśmami. Po pełnym zwinięciu roleta ma wysokość od 25 do 40cm (w zależności od jej długości).

Drugi rodzaj rolety rzymskiej to roleta z poziomymi przezroczystymi taśmami oraz z transparentnym szprosem. Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 25 do 45cm (w zależności od długości rolety).

Zarówno pierwszy jak i drugi rodzaj rolety rzymskiej może posiadać rożne warianty wykończenia góry lub dołu.

Trzeci rodzaj rolet rzymskich to tak zwana roleta austriacka z pionowymi przezroczystymi taśmami. Do tego modelu zalecamy wyłącznie materiały firanowe. Materiał rolety zostaje u góry zmarszczony dwukrotnie. Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 40 do 70cm (w zależności od wysokości rolety).